Форум А. Лихницкого  
Перейти_на_сайт_Лихницкого_Сквозь асфальт
Перейти_в_интернетмагазин_записей_Лихницкого

Вернуться   Форум А. Лихницкого > 9. Форумы единомышленников > Аудиоархеология Аббаса
Регистрация Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Закрытая тема
 
Опции темы Поиск в этой теме Опции просмотра
Старый 04.02.2014, 19:29   #21
abbasz
Модератор раздела "Аудиоархеология Аббаса"
 
Аватар для abbasz
 
Регистрация: 26.03.2008
Адрес: киевская область
Возраст: 52
Сообщений: 5,044
По умолчанию Ответ: ТДА1541 открывает свои тайны

Отзыв на дем клок:
Цитата:
Для меня теперь самый лучший конденсатор на ДЕМ ногах - ламповый клок Аббаса!
Все эти конденсаторы, лишь слегка подрихтовывают звук, делают его более гладким, а клок поднимает звучание на совсем другой уровень, субъективно воспринимается как повышение разрешения.
Понимаю, Вас коробит от моих слов, но ламповый клок для Вас минутное дело, попробуйте. Никто не узнает...
abbasz вне форума  
Старый 08.03.2014, 07:04   #22
abbasz
Модератор раздела "Аудиоархеология Аббаса"
 
Аватар для abbasz
 
Регистрация: 26.03.2008
Адрес: киевская область
Возраст: 52
Сообщений: 5,044
По умолчанию Ответ: ТДА1541 открывает свои тайны

Цитата:
Nemo участник ЦитатаВозраст: 28Откуда: Обухів, Київська область




Давно хотів зібрати і відслухати окремий клок для тактування ДЕМ ланок ЦАП на 1540.
Так уже виходить, що подібні експерименти робляться "перебіжками", коли вийде викроїти трохи вільного часу.
Сьогодні, чомусь вирішив, що ввечері обов"язково потрібно зробити задумане, не відкладаючи на потім

В якості транспорту я користую МУЗПК з лінійним блоком живлення, ОС на компактфлеш, ноутбучним вінтиком, окремим лінійним блоком живлення звуковушки і дуже кардинально твікнутою Juli@, яка тактується від зовнішнього лампового клока на ЕФ13.
Цифра виводиться по S/PDIF

ДЕМ клок зібрав на ЕФ11 з вкарцом аж на 2,4 МГц. Меншого не було під рукою - з часом куплю на 700 - 1000 кГц.
Живлення - однопівперіодний випрямляч на ЕЗ11.
Живлення клока і лампової аналогової частини від одного транса і кенотрона.
Може в майбутньому зроблю від окремого.
Але швидше за все так і залишу, - по звуку ок.

Структура макету ЦАП: Плата цифрового входу на базі CS8416 і ПЛІС АЛТЕРА - 4 1540 - транси на перманої 1:10 з парами первинних обмоток для сумування енергії звукового сигналу від пар 1540 кожного каналу - підсилювальний каскад на 6С45П - вихідний трансформатор 3,5:1.


Враження від прослуховування асинхронного ДЕМ клока - він працює!
Дуже ефективно і гармонійно
Ефект виражений значно

Не буду довго описувати в чому зміна звуку і який ефект.
Напишу так, - вчора був в філармонії, слухав досить достойний концерт для симфонічного оркестру і фортепіано.
Звук ЦАП з використанням ДЕМ клока дозволяє наблизити враження і емоції від прослуховування і сприйняття музики на ЦАП з враженнями, які виникають при прослуховуванні живого виконання.

Але, це та ланка, яку варто ставити тоді, коли всі інші питання в структурі ЦАП і деталях, клокові транспорту вирішені.
Тому рекомендую до використання
Ну і ще.
Я раніше пробував в Ревокс 225 на 1540 заводити ДЕМ клок від основного лампового клока 4,4 МГц / 4 = ~ 520 кГЦ
Також пробував заводити в ЦАП на 1540 від основного лампового клока транспорта 22 МГц / 32 = 700 кГЦ.
Основний такт перетворювався в прямокутник. потім ділив частоту тригерами.
Далі з прямокутника робив синус чи щось подібне, як у Грюндіку 9009 і заводив на 1540.

Так от, по пам"яті асинхронний клок синусом 2,2 МГц без ділення по звукку значно переважає варіанти синхронного з діленням.
Думаю, тут причина перед усім не в синхронності/асинхронності, а саме в не можливості поділити частоту основного клока, залишивши форму сигналу гармонічною.
Також думаю що, в 1540 одна з вагомих причин покращення - всі ДЕМ ланки 4-х мікросхем 1540 тактуються синхронно (ДЕМ ланки між собою).
Мене всяких шумів, дивіацій, різнично-сумарних складових в спектрі вихідного сигналу.
Власне, не суть думати, - важливо слухати.
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: 1540.jpg
Просмотров: 628
Размер:	296.8 Кб
ID:	7115  
abbasz вне форума  
Закрытая тема


Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Часовой пояс GMT +4, время: 03:57.


vBulletin® Version 3.6.8.
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Перевод: zCarot